Редуклин для труб 0,1л

  Единица измерения: шт

  РЕДУКЛІН ДЛЯ ОЧИСТКИ ТРУБ

  Препарат-біодеструктор Редуклін для чистки труб призначений для розкладання та утилізації органічних сполук з високим вмістом рослинних і тваринних жирів в септиках, жироуловлювачах, сепараторах тощо, а також для прочищення та профілактики засмічень в каналізаційних системах, підтримки пропускної здатності каналізаційних труб і колекторів, усунення неприємних запахів і пригнічення розвитку патогенних мікроорганізмів.

  Мікроорганізми, що містяться в препараті, відібрані за ознакою найбільш активної деструкції вуглеводів, рослинних і тваринних жирів, інших органічних сполук. Ферменти, що входять до складу препарату, сприяють прискоренню процесів розкладання та утилізації органічних відходів за рахунок гідролізу макромолекул до розчинних з’єднань, а потім – до низькомолекулярних речовин.

  Застосування:

  Препарат-біодеструктор Редуклін для чистки труб працює в температурному діапазоні від 0 °C до +40 °C, оптимальна температура дії +20..+35 °C. Робочий розчин препарату необхідно використати протягом одного дня.

   

  Норма розходуПеріодичність застосування
  100 г на 8 погонних метрів труби або 5 м³ відходів1-2 рази в місяць, для профілактики

   

  ПОПУЛЯРНЫЕ ТОВАРЫ
  ПОХОЖИЕ ТОВАРЫ