БИОИНОКУЛЯНТЫ, биостимуляторы

Сортировать по

 

ЕКОВІТАЛ

 Інокулянти«Ековітал»– це комплекс високоефективних поліфункціональних препаратів на основі симбіотичних азотфіксуючих і фосфатмобілізуючих бактерій, який використовується для інокуляції насіння бобових культур (сої, гороху, квасолі,нуту, люцерни, люпину, кормових бобів, конюшини та ін.)

 Склад

Природні штами азотфіксуючих бактерій роду Rhizobium і Bradyrhizobium та фосфатмобілізуючих бактерій видуBacillusmegaterium.

Переваги використання

Формує потужний азотфіксуючий апарат на коріннях рослин;
Покращує мінеральне живлення рослин;
Сприяє інтенсифікації розвитку рослини;
Захищає від стресів;
Підвищує врожайність рослин до 20%;
Збільшує вміст білка зернобобових культур.

Механізм дії

Бактерії, на основі яких виготовлені біопрепарати, здатні ефективно фіксувати азот атмосфери та мінералізувати органічні фосфоровмісні речовини, покращувати мінеральне живлення рослин, забезпечувати їх біологічно активними речовинами (вітамінами, фітогормонами, амінокислотами та ін.), що сприяє стабілізації агроекосистем та підвищенню родючості ґрунтів.

Препарати сприяють отриманню екологічно чистої продукції зі зменшенням її собівартості та є одним з елементів органічного землеробства.

«Ековітал» розроблений фахівцями Інституту мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного НАН України та відповідає діючим санітарно-гігієнічним нормам.

 Приготування та умови застосування

Розчин готують перед використанням в день обробки та використовують протягом 4-х годин.Перед приготуванням робочого розчину препарат збовтати. Обробка насіння проводиться механізовано, використовуючи машину для протруювання, або механічно шляхом розпилення, використовуючи звичайний оприскувач. Після обробки, насіння висаджують в ґрунт або висушують та використовують для посадки протягом 7 днів.

 Важливо!Обробку та сушку насіння проводять уникаючи потрапляння прямого сонячного проміння.

Температура застосування: від +5 ºС до +30 ºС.

Норма розходу

Насіння бобових 1000кг-  Інокулянт «Ековітал» 2л- Вода 8-10л

Препарат ефективний при рН ґрунту від 5,0 до 7,5

Зберігання

Препарат зберігають в герметичній упаковці в захищеному від світла місці.

Гарантійний термін зберігання: до 3 місяців при температурі + 2 … + 12 ° С.

Безпека

«Ековітал» безпечний для людей, тварин, ентомофагів та іншої корисної ентомофауни, не забруднює навколишнє середовище та не вимагає спеціальних заходів безпеки.

Свернуть
Развернуть
Все товары